piątek, 7 listopada 2014

Creative Blog Tour


Ola którą poznałam w zabawie w Szufladzie oraz która prowadzi bloga :

http://uoliuoli.blogspot.com/
zaprosiła mnie do zabawy
Nad czym obecnie pracuję? 

Obecnie szukam inspiracji i nowych pomysłów dekoracje Bożonarodzeniowe głownie ale również mam w planach wreszcie zająć się maszyną singer 1732 Esteem która dostałam w prezencie ale niestety bez instrukcji.


Czym moja praca różni się od innych w tej branży?
Myślę jeśli chodzi o wianki to napewno tym ze tworze wszystko sama mam na myśli u podstawę moich wianków czy np.drzewek.nigdy nie kupuje gotowych podkładów zawsze wszystko wykonuję własnoręcznie.Prace się nigdy nie powtarzają i staram się by były oryginalne.

 Dlaczego piszę (bloga) o tym co tworzę (robię)?

Jest to dla mnie jakaś forma pamiętnika, utrwalenia moich prac. Poza tym jest to dla mnie ogromna satysfakcja ze komuś moje prace się podobają i inspirują. No i oczywiście poznaję fajnych ludzi.

Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)?

Jeśli chodzi o wianki to jest on długotrwały.Najpierw jednak wszystko odbywa się "w głowie" gdzie szukam pomysłów np.z jakich można wykonać dana prace. Potniej szukam inspiracji siebie np.na spacerze, potem działam. Zbieram wszystko co się gnie i wygina i kręcę kręcę kręcę.. dokładam dekoracje, czasem nawet a sucho staram się stworzyć wizje pomysłu ale w rezultacie powstaje coś jeszcze fajniejszego. Jestem osoba dosyć kreatywna z mnóstwem pomysłów w głowie.

Do zabawy zapraszam Iwonę która prowadzi bloga 

1 komentarz: